GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 13524243
nr 1352 4243
Matservis
ca 30 delar, Arabia, Finland. Flintgods
Kondition: några nagg, krackelyrer
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:41:10
4/10 19:02:31
300 kr
5/10 20:36:10
Arabia